Община Нова Загора уведомява всички членове на секционни избирателни комисии на територията на общината, че изплащането на полагаемите възнаграждения от произведените избори за народни представители на 19 април 2026 г. ще се извърши на 30.04.2026 г. по банков път.
Членовете на СИК, които не са предоставили банкови сметки за изплащане на възнагражденията за участие в изборите за народни представители на 19 април 2026 година, могат да получат съответните суми в брой от 30 април на касите на Община Нова Загора.
За създаване на необходимата организация и избягване на струпвания, Община Нова Загора въвежда удължено работно време за касите на на 30 април /четвъртък/, 4 май/понеделник/ и 5 май /вторник/. В посочените дни гражданите ще бъдат обслужвани в интервала: от 08:00 ч. до 18:00 ч. (без прекъсване)
Изплащането в брой се извършва срещу представяне на документ за самоличност.



